search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2482
Візитів за тиждень : 17982
Візитів за місяць : 67928
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9346
ГоловнаЗаклади культуриАрхіви
Анотація: Одним з важливих джерел історії економічних та суспільних відносин в Україні є матеріали, відомі під назвою «Генеральне слідство про маєтності», яке було проведено у 1729–1730 роках за наказом гетьмана Данила Апостола у десяти полках Лівобережної України. У представленому четвертому томі «Українського архіву», виданому Археографічною комісією ВУАН у 1931 році, опубліковано текст книги Генерального слідства Лубенського полку. Передмову до видання написала Катерина Лазаревська.
Бібліографічний опис:
Національна академія наук України, Археографічна комісія. Український архів [Електронна копія]. — Електрон. текст. дані. — У Києві : З друк. Всеукр. акад. наук, 1931 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017). Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку : — Електрон. текст. дані (1 файл : 306 Мб). — У Києві : З друк. Всеукр. акад. наук. — 1931 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Український архів. Т. 4 : Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку / Археогр. Коміс. Всеукр. акад. наук. – У Києві : З друк. Всеукр. акад. наук, 1931. – 192 с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого