search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 6603
Візитів за тиждень : 14738
Візитів за місяць : 83401
Кількість документів в електронній бібліотеці : 8749
Новини

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я і домашнього затишку, щоб новий рік приніс з собою благополуччя та процвітання. Нехай робота приносить вам успіх та задоволення і примножує ваш достаток.

Гарного Нового року!

 

29.12.2017

Вітаємо нових учасників проекту!

 

«Культурно-археологічний центр «Пересопниця» – музейний комплекс у складі археологічного музею, музею Пересопницького Євангелія, музею-скансена «Княже місто ХІ-ХІІІ ст.», а також духовний, історико-культурний, туристичний осередок в Україні.

04.10.2017

Вітаємо нових учасників проекту!


Вікторія Анатоліївна Щурова (Порт) – кандидат архітектури, доцент кафедри Дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури. Надрукувала більше 20 наукових статей з питань методологічних основ формування і розвитку ландшафтних систем, їх функціональної, естетичної, природоохоронної цінності.

12.09.2017

Вітаємо нових учасників проекту!

 

Іван Пилипович Ющук – український мовознавець, літературознавець, перекладач, громадський діяч, професор. Автор 20 новаторських підручників з української мови для середніх та вищих шкіл. Професор, завідувач кафедри слов’янської філології і загального мовознавства Київського міжнародного університету, Заслужений діяч науки і техніки України, член Національної спілки письменників України, член Центрального правління та Головної ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

16.05.2017

Вітаємо нових учасників проекту!

 

Юлія Юхимівна Буліна – українська поетеса. Народилася на Поліссі, у селі Луб’янка, яке розташоване на території Чорнобильської зони відчуження (Поліський район Київської області). Творчість поетеси співзвучна нашому часу, її вірші сповнені життя і любові до людей, Батьківщини та рідного краю.

28.04.2017

Вітаємо нових учасників проекту!

 

Злата Шутовська – молода художниця-аматор, яка проживає в Києві. Основна тематика картин Злати – квіти. У своїх полотнах автор намагається розкрити різнокольорову палітру життя людини через колір та квітку. Кожна картина пронизана своєю «нотою настрою» і несе свою емоційність. Яскравість, барвистість, рельєфність і колоритність картин привертає увагу.

10.02.2017

Вітаємо нових учасників проекту!


Микола Хомич — відомий київський письменник, підприємець, мандрівник. Народився в 1959 році в місті Новограді-Волинському, що на Житомирщині. Після закінчення медичного інституту, працював лікарем-педіатром, згодом спробував себе як підприємець, він став не лише успішним бізнесменом, а й відомим у місті меценатом та благодійником. У 2011 році дебютував як письменник збіркою «Ніч русалки» (видавництво «Фоліо»). Пізніше вийшли друком книга «Время» (видавництво «Фоліо»), історичний роман  «Пространство «Х», или Территория лжи» (видавництво журналу «Радуга»). Член Національної спілки письменників України.

01.02.2017

Вітаємо нових учасників!


Олександр Миколайович Харват — український фотограф, член правління Національної Спілки Фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної Спілки краєзнавців України, член правління Національної Спілки фотохудожників України, Посол Миру.

31.01.2017

Відповідно до наказів Міністерства культури України від 25.11.2016 № 1103 «Про зміну назви Національної парламентської бібліотеки України», від 06.12.2016 № 1155 «Про затвердження Статуту Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого» з 14.12.2016 року НПБУ має нове найменування - Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого: http://www.nplu.org/

14.12.2016

Вітаємо нових учасників!

 

Обласний комунальний музей Богдана Лепкого в м. Бережани було створено 27 серпня 1995 року. Музей від початку створення діяв як відділ Тернопільського обласного краєзнавчого музею, від 2002 р. – самостійний музей у підпорядкуванні районного відділу культури, а з 2003 р. – набуває статусу обласного комунального.

02.12.2016

Вітаємо нових учасників!

 

Євгенія Стефанівна Шудря — відома майстриня вишивки, бібліограф й історіограф декоративного мистецтва, мемуарист. Виконані нею квіткові килими й панно відвідувачі бачили на багатьох персональних виставках.

02.12.2016

3 лютого 2016 року виповнюється 5 років електронній бібліотеці «Культура України». Для подальшої плідної і цілеспрямованої роботи, нам важливо вивчити аудиторію електронної бібліотеки. Запрошуємо всіх, хто є нашим користувачем, приєднатися до анкетування. Дякуємо, що ви з нами! 

 

Перейти до анкети

20.01.2016
 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого