Warning: mssql_connect(): Unable to connect to server: MARKSQL in /var/www/elib.nplu.org/MarkFunction.php on line 9 Warning: mssql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/elib.nplu.org/MarkFunction.php on line 10 Warning: mssql_query(): Unable to connect to server: in /var/www/elib.nplu.org/MarkFunction.php on line 11 Warning: mssql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/elib.nplu.org/MarkFunction.php on line 11
search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1197
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 176355
Кількість документів в електронній бібліотеці : 8108
ГоловнаМистецтвоЛітератураФранко Іван Твори
Анотація: Представлено низку оповідань Івана Франка, що були видані у Львові у 1929 році. Опубліковані оповідання друкувались у різний час, а у 1903 році увійшли до збірки «Малий Мирон і інші оповідання» (Львів). Іван Франко у вступі до цієї збірки зазначав, що оповідання мають автобіографічний характер і в загальних рисах відображають виховання хлопчиків від перших проблисків «власного думання» до найвищих студій середньої школи. На початку книги вміщено вступну статтю Петра Коструби, в якій надано інформацію про кожне оповідання.
Бібліографічний опис:
Франко, Іван Якович. Оповідання [Електронна копія] / Іван Франко ; зі вступом і прим. П. Ол. Коструби. — Електрон. текст. дані (1 файл : 63,1 Мб). — Львів : Накладом Укр. Книгарні і Антикварні у Львові, 1929 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2016). — Бібліогр. у підрядк. прим.

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Франко І. Оповідання / Іван Франко. – Львів : Накладом Укр. Книгарні і Антикварні у Львові, 1929. – 95 с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2017 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого