search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2706
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 85012
Кількість документів в електронній бібліотеці : 8782
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаДніпропетровська ОУНБ
Анотація: Книга є ювілейним випуском звіту міської громадської бібліотеки м. Катеринослава, якій у 1899 році виповнилося 10 років. Тут надані цікаві історичні відомості про розвиток бібліотечної справи у Катеринославі ХІХ ст. та про створення цієї бібліотеки, підведені підсумки її 10-річної діяльності. Також є порівняльна характеристика складу бібліотечних фондів, читачів та грошових коштів бібліотеки за минулі 10 років. Крім того, у книзі надані: грошовий звіт за 1899 р., інформація про нові надходження літератури, аналіз складу читачів, перелік періодичних видань, що передплачені у 1899 р., а також кошторис прибутків та видатків грошових коштів на 1900 рік.
Бібліографічний опис:
Екатеринославская городская общественная библиотека. Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки … [Електронна копія]. —Электрон. текст. дан. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1891- . за 1899 год : —Электрон. текст. дан. (1 файл : 13,0 Мб). — 1901 (Днепропетровск: ДОУНБ им. Первоучителей славянских Кирилла и Мефодия, 2014).

Оригінал друкованого документу зберігається в ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія: Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки за 1899 год. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1901. – [317] с. разд. паг.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого