search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 497
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 82803
Кількість документів в електронній бібліотеці : 8782
ГоловнаЕтнографіяКраєзнавствоКиївська старовинаІсторія Києва
Анотація: У другому томі унікальної праці Миколи Закревського з історіографії Києва (із найдавніших часів і до 1864 року) продовжується опис окремих пам’яток міста, вперше досліджено околиці Києва і пам’ятки передмість. У додатках надано інформацію про духовенство та правителів Києва, час заснування монастирів; опубліковано духовний заповіт Єпифанія Славинецького (1675). В окремому додатку проаналізовано всі відомі у той час топографічні дані, зокрема розміри міста, вулиць, монастирів, окремих місцин. Вміщено доповнення та пояснення до тексту, а також до малюнків і креслень. У післямові Закревський розповів про себе і працю свого життя – дослідження історії Києва. Наприкінці тому представлено покажчик імен і назв.
Бібліографічний опис:
Закревский, Н. Описание Киева [Електронна копія] : сочинение Николая Закревского. —Электрон. текст. дан. (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2015). Т. 2 : —Электрон. текст. дан. (1 файл : 934 Мб). — М. : В Тип. В. Грачева и комп. — 1868 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2015).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Закревский Н. Описание Киева : вновь организованное и значительно умноженное изд. с прил. рис. и чертежей. Т. 2 / сочинение Николая Закревского. — М. : В Тип. В. Грачева и комп., 1868. – [495] с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого