search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 2717
Візитів за тиждень :
Візитів за місяць : 85023
Кількість документів в електронній бібліотеці : 8782
ГоловнаЗаклади культуриБібліотекиБібліотечна справаІсторія бібліотечної справи
Анотація: Книга являє собою звіт про роботу міської бібліотеки м. Катеринослава у 1907 р. У неї надані відомості про склад бібліотечної Ради, про передплату періодичних видань у 1907 році, про пожертвування книжок, про відвідування та книговидачу, про надбання та вилучення книг з бібліотечних фондів, а також кошторис прибутків та видатків грошових коштів на 1908 рік. Докладно розповідається, книги яких авторів, як вітчизняних, так і зарубіжних, найчастіше були запитані читачами. Окремий розділ книги присвячений звіту про роботу читальні (читального залу).
Бібліографічний опис:
Екатеринославская городская общественная библиотека. Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки … [Електронна копія]. —Электрон. текст. дан. — Екатеринослав : Типо-Литографія Губерн. Правленія, 1891- . за 1907 год : —Электрон. текст. дан. (1 файл : 12,2 Мб). — [1908?] (Дніпропетровськ: ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, 2013).

Оригінал друкованого документу зберігається в ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія: Отчет Екатеринославской городской общественной библиотеки за 1907 год. – Екатеринослав : [б. и., 19–?]. – 24 с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого