search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1417
Візитів за тиждень : 5245
Візитів за місяць : 55191
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9346
ГоловнаЕтнографіяДуховна культура
Анотація: У виданні розглядаються праслов’янські міфологічні уявлення, вірування, обряди, легенди та їхні відлуння у фольклорі та пізніших звичаях слов’ян. На основі різних досліджень, етнографічних праць, спостережень підкреслюється явище двовір’я, тісне переплетіння у народній свідомості язичницьких та християнських уявлень. Праця починається з переказів про наївні найдавніші вірування, роздумів над античними міфами в поєднанні із слов’янськими уявленнями та доповнюється сучасними знаннями.
Бібліографічний опис:
Українська міфологія та культурна спадщина [Електронна копія] : міф. уявлення, вірування, обряди, легенди та їхні відлуння у фольклорі і пізніших звичаях українців, братів-слов’ян та ін. народів / авт. Олексій Кононенко. — Електрон. текст. дані (1 файл : 1,15 Мб). — Харків : Фоліо, 2011 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2017).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Українська міфологія та культурна спадщина : міф. уявлення, вірування, обряди, легенди та їхні відлуння у фольклорі і пізніших звичаях українців, братів-слов’ян та ін. народів / авт. Олексій Кононенко. — Харків : Фоліо, 2011. – 713 с.

Ресурс надано
Видавництво "Фоліо"
 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого