search

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Каталог: алфавітний

Нові надходження

Статистика відвідувань

Сьогодні візитів : 1395
Візитів за тиждень : 5223
Візитів за місяць : 55169
Кількість документів в електронній бібліотеці : 9346
ГоловнаЕтнографіяДуховна культура
Анотація: Представлена книга завершує серію видань Етнографічної комісії Наукового Товариства ім. Шевченка у Львові. Вона містить матеріали, присвячені українським весільним обрядам і звичаям (описується весільний процес у різних регіонах України, опубліковані ноти до традиційних весільних мелодій). Також розглядаються поховальні звичаї, традиції та голосіння в Городенщині (зазначаються різні види голосінь: мати за донькою, жінка за чоловіком тощо).
Бібліографічний опис:
Матеріали до української етнології [Електронна копія] / Етногр. коміс. Наук. Т-ва ім. Шевченка у Львові. — У Львові : Київ : З друк. Наук. Т-ва ім. Шевченка під зарядом К. Беднарського, 1909 (НБУ ім. Ярослава Мудрого). Т. 19-20 : — Електрон. текст. дані (1 файл : 120 Мб). — 1919 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2011).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Матеріали до української етнології. Т. 19-20 / Етногр. коміс. Наук. Т-ва ім. Шевченка у Львові. — У Львові : З друк. Наук. Т-ва ім. Шевченка, 1919. – IV, 389, [1] с.

 
© Copyright elib.nplu.org 2018 - All Rights Reserved
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого